Recertyfikacja kwalifikowanej pierwszej pomocy (KPP) dla strażaków.

KPP KP PSP P szKomenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Przasnyszu informuje, że w dniu 23 marca 2019 r. o godz. 9:00 odbędzie się recertyfikacja (kurs przypominający i egzamin) z kwalifikowanej pierwszej pomocy organizowany przez Ośrodek Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie.

Na kurs przypominający zakwalifikowani są druhowie OSP biorący bezpośredni udział w działaniach ratowniczych, którzy ukończyli kurs ratownictwa medycznego z kwalifikowanej pierwszej pomocy i minął im okres 3 letniej ważności kwalifikacji.

W związku z powyższym zwracamy się z prośbą do wszystkich Prezesów i Naczelników jednostek OSP z terenu powiatu przasnyskiego o zgłaszanie do Wydziału Operacyjno-Szkoleniowego KP PSP w Przasnyszu deklaracji udziału podległych druhów w/w kursie poprzez dostarczenie prawidłowo wypełnionego formularza zgłoszeniowego do dnia 18 marca 2019 r.

Formularz zgłoszeniowy i materiały szkoleniowe do pobrania znajdują się na stronie internetowej www.straz-przasnysz.pl w zakładce POBIERZ/Szkoleniowe/KPP
lub pobierz:

Ponadto informujemy, że informacja o powyższym kursie została wysłana do samorządów gminnych oraz jednostek OSP, w których są strażacy spełniający wymagania stawienia się na kursie.

W przypadku jakichkolwiek pytań proszę kontaktować się z Naczelnikiem Wydziału Operacyjno - Szkoleniowego w Przasnyszu tel. 29 752 65 34