Pożar budynku gospodarczego w miejscowości Ulatowo-Pogorzel

kp psp p sz 123 września bieżącego roku około godz. 23:15 doszło do pożaru budynku gospodarczego w miejscowości Ulatowo-Pogorzel gm. Jednorożec.

W chwili przyjazdu jednostek ochrony przeciwpożarowej pożarem objęty był zawalony, drewniany budynek gospodarczy kryty blachą oraz objęta ogniem była ściana szopy znajdującej się około 3 metrów od budynku. Zagrożony był jeszcze jeden budynek gospodarczy oddalony około 5 metrów od miejsca pożaru. W obiektach nie było instalacji elektrycznej i nie znajdowały się w nich żadne osoby postronne oraz zwierzęta.

Strażacy po zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i dokonaniu rozpoznania przystąpili do gaszenia pożaru podając dwa prądy gaśnicze wody w natarciu na pożar oraz jednego prądu wody w obronie na trzeci budynek gospodarczy.

Po ugaszeniu pożaru przystąpiono do ściągania blachy z zawalonego budynku oraz sprawdzono kamerą termowizyjną obiekty w celu wykluczenia zarzewi ognia.

W wyniku pożaru całkowitemu spaleniu uległ drewniany budynek gospodarczy, nadpaleniu uległa drewniana ściana szopy.

W działaniach ratowniczo - gaśniczych uczestniczyły: Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza z Przasnysza, Ochotnicze Straże Pożarne KSRG: Jednorożec, Ulatowo-Pogorzel.

Pożar budynku g...
Pożar budynku gospodarczego w miejscowości Ulatowo Pogorzel 23.09.2019r.
Pożar budynku g...
Pożar budynku gospodarczego w miejscowości Ulatowo Pogorzel 23.09.2019r.