Pożar budynku mieszkalno-gospodarczego w miejscowości Łoje

kp psp przasnysz 1W dniu 5 lipca 2019 r. około godz. 23:45 do Stanowiska Kierowania KP PSP w Przasnyszu wpłynęło zgłoszenie o pożarze domu mieszkalnego w miejscowości Łoje gm. Krzynowłoga Mała.

W chwili przyjazdu jednostek ochrony przeciwpożarowej mieszkańcy znajdowali się poza budynkiem i nikt nie zgłaszał żadnych dolegliwości. Pożarem objęte były elementy wyposażenia gospodarstwa znajdujące się na zewnątrz domu oraz paliła się część więźby dachowej budynku. Obiekt murowany z wydzieloną częścią mieszkalną, pozostałe jego pomieszczenia spełniały funkcję budynku gospodarczego.

Strażacy po zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, dokonaniu rozpoznania i oświetleniu terenu akcji przystąpili do gaszenia pożaru. Działania prowadzono wewnątrz i na zewnątrz budynku podając prądy gaśnicze wody w natarciu na źródło ognia. Ratownicy zabezpieczeni w aparaty powietrzne dokonali likwidacji pożaru. Budynek sprawdzono za pomocą kamery termowizyjnej - nie stwierdzono zarzewi ognia.

W wyniku pożaru nadpaleniu uległa część więźby dachowej budynku oraz całkowicie spłonęły elementy wyposażenia gospodarstwa składowane na zewnątrz obiektu.

W działaniach ratowniczo - gaśniczych uczestniczyły: Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza z Przasnysza, Ochotnicze Straże Pożarne KSRG: Krzynowłoga Mała, Mchowo.

Pożar budynku m...
Pożar budynku mieszkalno-gospodarczego w miejscowości Łoje 5.07.2019r.
Pożar budynku m...
Pożar budynku mieszkalno-gospodarczego w miejscowości Łoje 5.07.2019r.