INTERWENCJE

kp psp przasnysz 1W dniu 24 marca bieżącego roku około godz. 12:25 do Stanowiska Kierowania KP PSP w Przasnyszu  wpłynęło zgłoszenie o wypadku motocyklisty w miejscowości Wasiły-Zygny gm. Chorzele.


Wypadek dwóch samochodów osobowych na skrzyżowaniu dróg w miejscowości Zawadki

kp psp p sz 1W dniu 23 marca bieżącego roku około godz. 12:10 doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych w miejscowości Zawadki na skrzyżowaniu dróg: (wojewódzkiej, powiatowej i gminnej) na trasie Przasnysz - Ostrołęka.


Zderzenie samochodu dostawczego z samochodem osobowym w miejscowości Bartniki

kp psp p sz21 marca bieżącego roku około godz. 12:40 kierujący samochodem dostawczym nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i zderzył się z prawidłowo jadącym samochodem osobowym w miejscowości Bartniki, na szlaku drogi „Traktu Królewskiego” Przasnysz-Chorzele.


Samochód osobowy uderzył w drzewo w miejscowości Parciaki-Stacja.

kp psp p sz 113 marca bieżącego roku około godz. 21:05 doszło do wypadku samochodu osobowego na drodze powiatowej w miejscowości Parciaki-Stacja gm. Jednorożec.


Wypadek dwóch samochodów osobowych w miejscowości Wężewo

kp psp p sz5 marca bieżącego roku około godz. 08:05 doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych na skrzyżowaniu dróg powiatowych w miejscowości Wężewo gm. Krasne.


Wypadek samochodu osobowego w miejscowości Milewo Szwejki

kp psp p szW dniu 5 marca bieżącego roku około godz. 5:50 do Stanowiska Kierowania KP PSP w Przasnyszu  wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym samochodu osobowego na drodze powiatowej w miejscowości Milewo Szwejki gm. Krasne.
 
Kierująca kobieta wypadła z jezdni zakleszczając się autem między dwoma drzewami i nie mogła samodzielnie opuścić pojazdu.

Dachowanie samochodu osobowego w Przasnyszu

kp psp p sz22 lutego bieżącego roku około godz. 7:20 doszło do wypadku drogowego samochodu osobowego na drodze wojewódzkiej w miejscowości Przasnysz na ulicy Szosa Ciechanowska.


Pożar stosu gałęzi w miejscowości Zakocie

kp psp p sz 1W dniu 20 lutego 2019 r. około godz. 13:50 do Stanowiska Kierowania KP PSP w Przasnyszu  wpłynęło zgłoszenie o pożarze sterty gałęzi po wycince lasu w miejscowości Zakocie gmina Przasnysz.


Wypadek samochodu osobowego w Przasnyszu

kp psp p sz15 lutego bieżącego roku około godz. 18:15 pojazd Renault Megane uderzył w ogrodzenie prywatnej posesji i oparł się o dom mieszkalny w miejscowości Przasnysz przy skrzyżowaniu ulic Miłej i Słonecznej.


Wypadek motoroweru i dwóch samochodów osobowych w Przasnyszu

kp psp p sz10 lutego bieżącego roku około godz. 13:05 doszło do wypadku, w którym udział brał motorower i dwa samochody osobowe w  Przasnyszu na skrzyżowaniu dróg ul. Aleja Wojska Polskiego i ul. Żwirki i Wigury.


Kolizja samochodu osobowego w miejscowości Golany

kp psp p szW dniu 10 lutego 2019 r. około godz. 7:35 do Stanowiska Kierowania KP PSP w Przasnyszu  wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym samochodu osobowego na drodze wojewódzkiej w miejscowości Golany na trasie Przasnysz - Ciechanów.


Kolizja samochodu osobowego w miejscowości Zaręby

kp psp p sz9 lutego bieżącego roku około godz. 7:25 doszło do wypadku drogowego samochodu osobowego na drodze wojewódzkiej w miejscowości Zaręby gm. Chorzele.


Kolizja samochodu osobowego w Przasnyszu

kp psp p sz3 lutego bieżącego roku około godz. 09:40 doszło do zderzenia samochodu osobowego ze znakiem drogowym i drzewem w miejscowości Przasnysz na ul. Świętego Stanisława Kostki.


 Dachowanie ambulansu w miejscowości Klin

kp psp p sz2 lutego bieżącego roku około godz. 06:45 doszło do wypadku drogowego pojazdu przystosowanego jako ambulans w miejscowości Klin na terenie powiatu makowskiego gm. Krasnosielc.
Obszar chroniony* dla Jednostki Ratowniczo - Gaśniczej z Przasnysza.

Dachowanie samochodu osobowego w miejscowości Krukowo

kp psp p sz1 lutego bieżącego roku około godz. 23:00 doszło do wypadku drogowego samochodu osobowego na drodze wojewódzkiej w miejscowości Krukowo gm. Chorzele.