WYDARZENIA

Dostawa środków ochrony indywidualnej
przekazana przez Mazowiecki Urząd Wojewódzki w Warszawie

kp psp p sz 1Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Przasnyszu otrzymała asortyment przekazany przez Mazowiecki Urząd Wojewódzki w Warszawie z zasobów Agencji Rezerw Materiałowych na potrzeby jednostek organizacyjnych Państwowej Straży Pożarnej oraz Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu województwa mazowieckiego zaangażowanych do działań z pandemią.


Uroczyste podniesienie flagi Państwowej w KP PSP Przasnysz.

kp psp p sz 4W dniu Narodowego Święta Niepodległości na placu Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Przasnyszu odbyła się uroczysta zmiana służby z odegraniem hymnu podczas podnoszenia flagi państwowej na maszt.


Pamięć o kolegach, którzy odeszli..., ale pozostali w naszej pamięci.

kp psp p sz 129 i 30 października (czwartek i piątek) zgodnie z naszą tradycją, przed dniem Wszystkich Świętych i Dniem Zadusznym, pracownicy oraz byli pracownicy naszej Komendy, oddawali cześć przy grobach funkcjonariuszy pożarnictwa i pracowników służby cywilnej, którzy pełnili służbę w naszej komendzie.


Uroczyste pożegnanie ze służbą odchodzących na zaopatrzenie emerytalne dwóch funkcjonariuszy PSP oraz wręczenie awansów, odznaczeń i mianowań na wyższe stanowiska służbowe.

kp psp p sz 10W dniu 7 sierpnia 2020 r.  o godz. 9:00 przed siedzibą Komendy Powiatowej PSP w Przasnyszu podczas uroczystej zbiórki odbyło się pożegnanie ze służbą dwóch funkcjonariuszy asp.sztab. Zbigniewa Waszczaka oraz st.ogn. Zbigniewa Kowalewskiego. Impreza miała niecodzienny charakter ponieważ przez okres panującej pandemii nie mogła odbyć się w odpowiednim terminie i w sposób zgodny z przyjętym ceremoniałem. 


Wizytacja Sekretarza Stanu MSWiA i Mazowieckiego Komendanta Wojewódzkiego PSP.

kp psp p sz 1022 czerwca 2020 roku w Komendzie Powiatowej PSP w Przasnyszu miała miejsce wizytacja  Sekretarza Stanu Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji Macieja Wąsika, Mazowieckiego Komendanta Wojewódzkiego PSP bryg. Jarosława Nowosielskiego, Jacka Sokołowskiego Specjalisty w Wydziale Infrastruktury i Modernizacji Biura Logistyki Komendy Głównej PSP.


Kolejna dostawa środków do dezynfekcji i ochrony osobistej przekazana przez KW PSP w Warszawie.

kp psp p sz 1Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Przasnyszu otrzymała kolejny asortyment zakupiony przez Komendę Wojewódzką Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie (z własnych środków finansowych oraz przekazanych przez Komendę Główną PSP z rezerwy celowej na wsparcie działań związanych z pandemią COVID-19).


Uroczysty apel z okazji Dnia Strażaka.

kp psp p sz 44 maja w siedzibie KP PSP w Przasnyszu odbył się apel z okazji Dnia Strażaka.


Uroczysty apel z okazji Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej.

kp psp p sz 5W dniu 2 maja 2020 r. o godz. 08.15 na placu Komendy Powiatowej PSP w Przasnyszu odbył się uroczysty apel z okazji Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej.

10. ROCZNICA KATASTROFY SMOLEŃSKIEJ.

kp psp p sz 1Pamiętamy o tych, co zginęli w Smoleńsku, a spoczywają na naszej przasnyskiej ziemi.


Uroczyste przekazanie samochodów pożarniczych dla jednostek OSP Chorzele i Jednorożec

kp psp p szW dniu 31 stycznia 2020 r. w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Przasnyszu odbyło się uroczyste przekazanie dwóch samochodów pożarniczych dla jednostek OSP Chorzele i Jednorożec.

Uroczyste pożegnanie ze służbą odchodzących na zaopatrzenie emerytalne dwóch funkcjonariuszy PSP

kp psp p sz 13W dniu 31 stycznia  2020 r. w Komendzie Powiatowej PSP w Przasnyszu odbyło się uroczyste pożegnanie ze służbą odchodzących na zaopatrzenie emerytalne dwóch funkcjonariuszy kpt. Mieczysława Prekiela oraz st. ogn. Artura Jaroszewskiego.


Przasnyscy strażacy witają Nowy Rok
Nowy rok 2020
2020

Spotkanie wigilijne w KP PSP w Przasnyszu

kp psp p sz 24W dniu 20 grudnia 2019 r. tradycyjnie jak co roku w naszej komendzie odbyło się wigilijne spotkanie opłatkowe, w którym uczestniczyli czynni funkcjonariusze, pracownicy cywilni oraz byli pracownicy Komendy Powiatowej PSP w Przasnyszu.


 Święto Niepodległości w Państwowej Straży Pożarnej w Przasnyszu

kp psp p sz 1W dniu Narodowego Święta Niepodległości na placu przed Komendą PSP w Przasnyszu odbył się uroczysty apel i podniesienie flagi państwowej.