OGŁOSZENIA

aplikacja alarm 112Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji uruchomiło aplikację mobilną Alarm112 do wysyłania zgłoszeń alarmowych do Centrum Powiadamiana Ratunkowego.

 
4U logoKomenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Przasnyszu zachęca do zapoznania się akcją informacyjną zorganizowaną przez Centrum Prewencji Terrorystycznej ABW. Ze względu na znaczny problem w zakresie zapobiegania i reagowania na zdarzenia o charakterze terrorystycznym Centrum Prewencji Terrorystycznej ABW przygotowało kampanie społeczną pod nazwą „4U!”. Głównym celem projektu jest zwiększenie świadomości antyterrorystycznej społeczeństwa, a tym samym, podniesienia poziomu bezpieczeństwa obywateli. Kampania składa się z czterech filmów i animacji edukacyjnych, w których zaprezentowano procedurę 4U!, która pokazuje zalecany sposób zachowania się w przypadku wystąpienia ataku terrorystycznego.
 

III edycja nagrody ANIMUS FORTIS (Mężny Duch)

animus fortis Mezny Duch IIIDo 16 lutego 2020 r. można zgłaszać kandydatów do III edycji nagrody Dyrektora Wojskowego Instytutu Medycznego ANIMUS FORTIS (Mężny Duch), nawiązującej do najlepszych tradycji służb medycznych, której celem jest uhonorowanie osób i instytucji mających szczególny wpływ na pozytywne zmiany oraz kształtowanie wizerunku służb ratowniczych.


Z przykrością informujemy o śmierci naszego kolegi.

Walterski AlfredZ przykrością informujemy o śmierci naszego kolegi, emerytowanego strażaka Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Przasnyszu  - asp. w st. spocz. Alfreda Walterskiego.

Straacki festyn OSP Chorzele

SpoKREWnieni sub

Strzelanie zawody charytatywne

 Film: Damian Lusa